Sledovať film X-Men: Apokalypsa online

Prehrajte si film X-Men: Apokalypsa online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film X-Men: Apokalypsa
  Trailer k filmu X-Men: Apokalypsa   Sledovať X-Men: Apokalypsa online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction, Válečný
Réžia:
Bryan Singer
Hrajú:
James McAvoy (profesor Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Jennifer Lawrenceová (Raven / Mystique), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast), Oscar Isaac (En Sabah Nur / Apocalypse), Rose Byrneová (Moira MacTaggertová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Nejsilnější přežijí.

Apocalypse, prvý a najsilnejší z mutantov marvelovského sveta X-Menov načerpal silu ostatných mutantov a stal sa tak nesmrteľným a neporaziteľným. Prebudil sa po tisíckach rokov a je rozčarovaný zo sveta, v ktorom sa ocitol. Jeho cieľom je očistiť ľudstvo a zaviesť nový poriadok, ktorému chce vládnuť. Osud Zeme tak visí na vlásku Raven s pomocou profesora X sa postaví do vedenia skupiny mladých X-Menov, aby spoločne zastavili svojho nejväčšieho nepriateľa a zachránili ľudstvo pred úplným zánikom.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski