Film Zelená míľa

Sledovať film
Zelená míľa
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Väzenská dráma o zázraku, ktorý sa odohral na tom najmenej pravdepodobnom mieste.
Film nakrútený podľa knihy Stephena Kinga. Dej sa odohráva v 30-tych rokoch min.storočia. Paul Edgecomb je cynický väzenský strážca v oddelení pre odsúdených na trest smrti. Do cely smrti príde vysoký zavalitý černoch John Coffey s obrovskými rukami. Ja odsúdený za vraždu dvoch detí... a bojí sa spať v cele bez svetla. Edgecomb a ďalší strážcovia majú však čoskoro morálnu dilemu, keď zistia, že Coffey je obdarovaný mimoriadnou schopnosťou...

Žáner: Dráma, Fantasy, Krimi, Mysteriózny
Réžia: Frank Darabont
Hrajú: Tom Hanks (Paul Edgecomb), David Morse (Brutus), Michael Clarke Duncan (John Coffey), Bonnie Huntová (Jan Edgecombová), James Cromwell (Warden Hal Moores), Michael Jeter (Eduard Delacroix)
Scénár: Frank Darabont
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 86 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko