Sledovať film Železná maska online

Prehrajte si film Železná maska online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1360 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Železná maska
  Trailer k filmu Železná maska   Sledovať Železná maska online
Žáner:
Dobrodružný, Historický
Réžia:
Henri Decoin
Hrajú:
Jean Marais (Charles d'Artagnan), Sylva Koscinaová (Marion), Jean-François Poron (Louis XIV), Giselle Pascalová (Mme de Chaulmes), Philippe Lemaire (De Vaudreuil), Noël Roquevert (M. de Saint-Mars)
Krajina:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1962
Popis:
Jean Marais jako slavný d´Artagnan, který chrání muže bez tváře, královnu i Francii a zároveň svou pověst neodolatelného svůdce.

Velitel královských mušketýrů kapitán d´Artagnan dostává důležitý úkol od kardinála Mazarina - z ostrova Sv. Markéty má přivézt důležitého státního vězně známého jako muž se železnou maskou. D´Artagnan ale přijíždí pozdě, vězeň je mezitím unesen a vychází najevo, že se jedná o bratra Ludvíka XIV., Jindřicha, který má nyní převzít trůn namísto neoblíbeného krále Slunce.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko