Sledovať film
Fanfán Tulipán
online

Film Fanfán Tulipán
  Trailer k filmu Fanfán Tulipán Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Cigánske dievča Adeline prorokuje dedinskému dobrodruhovi a vtipkárovi Fanfánovi, že sa ožení s kráľovskou dcérou. Mladík má pred sebou konečne cieľ, ktorý stojí za to. Aj preto sa dá naverbovať do kráľovskej armády. Rozhodnutie zoznámiť sa s princeznou ho takmer stojí život. Našťastie, je tu krásna Adeline, ktorá Fanfána oddane miluje a nasadí za priateľa vlastný krk aj česť. Kedy si to však mladík posadnutý snom o vznešenosti a hrdinstve konečne všimne?

Réžia: Gérard Krawczyk
Hrajú: Vincent Perez (Fanfán Tulipán), Penélope Cruzová (Adeline La Franchise), Didier Bourdon (Louis XV), Hélene de Fougerollesová (Madam de Pompadourová), Michel Muller (Tranche Montagne), Lionel Beau (Úředník)
Scénár: Luc Besson, Jean Cosmos
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 57 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko