Sledovať film Fanfán Tulipán online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Fanfán Tulipán
  Trailer k filmu Fanfán Tulipán   Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Komedie, Romantický, Válečný
Réžia:
Christian-Jaque
Hrajú:
Gérard Philipe (Fanfán Tulipán - un jeune paysan qui s'engage dans), Gina Lollobrigidaová (Adeline La Franchise - une jolie 'bohémienne'), Marcel Herrand (Le roi Louis XV - lors de la Guerre de 7 Ans), Olivier Hussenot (Tranche-Montagne), Henri Rollan (Le maréchal d'Estrée), Nerio Bernardi (La Franchise - le sergent-recruteur du régiment d')
Krajina:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1952
Popis:
Gérard Philipe a Gina Lollobrigida ve francouzské komedii tentokrát poprvé v kolorované verzi!

Cigánka Adeline predpovedá dobrodruhovi Fanfánovi, že sa ožení s kráľovskou dcérou. Keď sa však Fanfán v noci vplíži do zámku, aby si obzrel princeznú, pristihnú ho v jej izbe a odsúdia na smrť. Adelina mu chce vyprosiť milosť, pretože ho má rada. Kráľ sa nechá obmäkčiť, žiada však od nej milostnú službu. Adeline ho odmieta a uteká sa skryť kláštora. Fanfán, ktorý sa do Adeliny medzitým zaľúbil, ju zachraňuje pred kráľovskými vojakmi a vnesie absolútny, nenapraviteľný zmätok do nepriateľských línií, takže bitku vyhráva napokon úplne sám. Kráľ si nakoniec Adeline adoptuje a dá ju Fanfánoviza ženu - čím sa jej proroctvo splnilo.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski