Sledovať film
Četník ze Saint Tropez
online

Film Četník ze Saint Tropez
  Trailer  k filmu Četník ze Saint Tropez
Prehrajte si film Četník ze Saint Tropez HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 284 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Četník ze Saint Tropez

Hlavným hrdinom príbehu je Ludovic Cruchot, svedomitý policajt, ktorý má problémy predovšetkým so svojou dospievajúcou dcérou Nicole. Za vzorné plnenie povinností je preložený zo zapadnutej alpskej dediny do turistického letoviska na azúrovom pobreží Stredozemného mora. Jeho príchod spôsobí v mestečku poriadny rozruch, keď nová posila zboru stihne len cestou z autobusovej zastávky napariť šokovaným obyvateľom a turistom deväť pokút. Rovnaký rozruch vzbudí v mestečku jeho pohľadná sedemnásťročná dcéra Nicole, ktorá sa chce dostať medzi miestnu partiu mladých ľudí, a preto sa pred nimi vydáva za dcéru amerického milionára Fergusona, ktorého jachta práve zakotvila v prístave. Celá situácia sa ešte viac skomplikuje, keď sa zamiluje do jedného z nich. Kým Cruchot bojuje proti nudistom a snaží s nenápadne vrátiť auto, ktoré Nicole musela ukradnúť, aby nevyšlo najavo, kým v skutočnosti je, z mestského múzea niekto ukradne vzácny Rembrandtov obraz. A keďže osud si rád zažartuje, za zlodeja obrazu je zhodou okolností považovaný Cruchot, ktorému nezostáva nič iné, ako sa s pomocou žandárov postarať o dolapenie skutočných páchateľov.

Originálny názov:

Le Gendarme de St. Tropez / The Gendarme of St. Tropez / Una Ragazza a Saint Tropez

Žáner: Komédia, Krimi
Réžia: Jean Girault
Hrajú: Louis de Funes (Maréchal des logis-chef Ludovic Cruchot), Genevieve Gradová (Nicole Cruchot), Michel Galabru (Adjudant Jérôme Gerber), Daniel Cauchy (Richard), Madeleine Delavaivreová (Une estivante / woman on holiday), Maria Pacômeová (Mme Lareine Leroy)
Rok výroby: 1964
Hodnocenie: 71 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 13.1.2024 22:37

Recenzie filmu Četník ze Saint Tropez:

Výborná komedie, která u je hodně okoukaná, ale dokázala vždycky bavit. 75%
75% jaroslav.soukup
Dobrý film, to ano, ale bohužel to není nic, co bych nějak potřebovala vidět, nebo bych to nějak oslavovala až do nebe. To ne. Je to průměrný film s Louisem, u kterého si myslím, že hraje v mnoha lepších filmech a proto moje hodnocení vychází i z porovnání s ostatními jeho filmy.
60% Katy86
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina