Film
Ženy v pokušení

Film Ženy v pokušení
  Trailer  k filmu Ženy v pokušení
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Ženy v pokušení

Jedna rodina a tri ženy troch generácií v trpkej komédii o mužoch, ilúziách a láske.

Réžia: Jiří Vejdělek
Hrajú: Lenka Vlasáková (Helena), Eliška Balzerová (Vilma), Vojtěch Dyk (Helena), Veronika Kubařová (Laura), Jiří Macháček (Michal), Roman Zach (Dan)
Scénár: Jiří Vejdělek
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie filmu Ženy v pokušení:

Reziser Jiri Vejdelek /Roming/ mi teda vobec nevadi, a tento film je krasnym dokazom preco. Sympaticka komedia, kvalitny humor, ktory je europskemu divakovi urcite blizsi nez vacsina US kravin /pardon, pane eastwoode, aj s vasim Bojovym Nasazenim/. 68 %
60% Martin7414
Krásný český film, s českým vtipem. U toho se člověk musí smát od začátku do konce. Super obsazení, humor i příběh. Takových českých filmů víc. I to, že tam někdo zemře, je udělané humorně, že člověk odchází po tomto filmu s pocitem, že se pobavil. Všem doporučuji, já se na něm mohu dívat stále dokola. ;-)
90% 3Katka3
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina