Sledovať film
Gympl
online

Film Gympl
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Komédia o študentoch, učiteľoch, rodičoch a graffiti...
Pedantný fyzikár, strnulý češtinár, telocvikár, ekologický učiteľ výtvarnej, riaditeľka školy a ďalší učitelia podľa svojich predstáv formujú študentov na tak trochu zastaralom gymnáziu. A tak málokoho štúdium naozaj baví a zaujíma. Petr a Michal do školy radšej nechodia a ak tam už náhodou zavítajú, tak celé hodiny prespia, pretože po nociach maľujú graffiti. To je to jediné, čo ich okrem dievčat zaujíma. Nebezpečné výpravy na strechy domov, ilegálne výlety do tunelov metra, dramatické lezenie na komín... Napätie, riziko zatknutia a naháňačky s políciou sú skutočné, zábavné i kruté. A tak niet divu, že sa ich bezradní rodičia večne stresujú a občas sa v záujme doštudovania svojich nepodarených potomkov spoja s profesormi.

Žáner: Dráma, Komédia, Krimi
Réžia: Tomáš Vorel
Hrajú: Milan Šteindler (Physics teacher Milan), Martin Zbrožek (tělocvikář Jaroslav), Filip Vorel (venkovská kráska Jindra), Jan Kraus (otec Kolman), Pavel Telicka (inspektor Alvarez), Ondřej Trojan (policista)
Krajina: Česká republika
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko