Sledovať film
Pojedeme k moři
online

Film Pojedeme k moři
  Trailer k filmu Pojedeme k moři Trailer
Prehrajte si film Pojedeme k moři HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 168 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Hrdinom príbehu je desaťročný chlapec Tomáš. K narodeninám dostane kameru a rozhodne sa, že nakrúti film ako Miloš Forman. Stane sa tak rozprávačom, kameramanom aj režisérom hlboko ľudského príbehu, v ktorom spoznáme jeho rodinu, maminku, otecka, babičku, školu, kamarátov... V príbehu nechýba ani veľké detektívne pátranie za otcovým tajomstvom. Tomáš totiž otca podozrieva, že má inú pani a rozhodne sa, že urobí všetko preto, aby zistil pravdu. A to všetko s detskou úprimnosťou, ktorá niekedy až bolí, ale aj s veľkým zmyslom pre humor.

Žáner: Komédia, Dráma, Rodinný
Réžia: Jiří Mádl
Hrajú: Petr Simcák (loutkář Tomáš), Jan Maršál (Haris), Ondřej Vetchý (Constable), Lucie Trmíková (Constable), Jaroslava Pokorná (Constable), Jan Hlavác (Tomásuv bratr)
Scénár: Jiří Mádl
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Stars 5.10.2023 20:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська