Sledovať film Pojedeme k moři online

Prehrajte si film Pojedeme k moři online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1369 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pojedeme k moři
  Trailer k filmu Pojedeme k moři   Sledovať Pojedeme k moři online
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
Jiří Mádl
Hrajú:
Petr Simcák (loutkář Tomáš), Zdenek Barinka (Constable), Anastázie Chocholatá (Stana), Lukás Hrabák (Constable), Michaela Majerníková (Constable), Jan Maršál (Haris)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
O klukovi, který chce být slavným režisérem.

Hrdinom príbehu je desaťročný chlapec Tomáš. K narodeninám dostane kameru a rozhodne sa, že nakrúti film ako Miloš Forman. Stane sa tak rozprávačom, kameramanom aj režisérom hlboko ľudského príbehu, v ktorom spoznáme jeho rodinu, maminku, otecka, babičku, školu, kamarátov... V príbehu nechýba ani veľké detektívne pátranie za otcovým tajomstvom. Tomáš totiž otca podozrieva, že má inú pani a rozhodne sa, že urobí všetko preto, aby zistil pravdu. A to všetko s detskou úprimnosťou, ktorá niekedy až bolí, ale aj s veľkým zmyslom pre humor.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski