Film
Život je taký

Film Život je taký
  Trailer k filmu Život je taký Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Holly Berenson je začínajúca cateringová podnikateľka a Eric Messer je úspešný riaditeľ športovej siete. Ich prvé rande dopadne katastrofálne a jediné čo majú spoločné je láska k malej Sophii. To ale netušia, že Sophiini rodičia zahynú pri autonehode a oni budú vybratí ako jej noví poručníci.

Originálny názov:

Life as We Know It

Réžia: Greg Berlanti
Hrajú: Katherine Heiglová (Holly Berensonová), Josh Duhamel (Eric Messer), Josh Lucas (Sam), Alexis Clagett (Sophie), Brynn Clagett (Sophie), Brooke Clagett (Sophie)
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська