Sledovať film
Sliedič
online

Film Sliedič
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Lou Bloom je mladý muž, posadnutý túžbou preraziť. Keď spozná svet reportérov, zbierajúcich materiál pre čiernu kroniku v lokálnom spravodajstve, zacíti životnú šancu. Stáva sa sliedičom, pre ktorého každá policajná siréna znamená potenciálny zárobok a obete zločinov sa stávajú zdrojom peňazí. V honbe za úspechom Lou postupne stiera hranice medzi pozorovateľom a účastníkom udalostí. Ako ďaleko je až ochotný zájsť?

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Dan Gilroy
Hrajú: Jake Gyllenhaal (Louis Bloom), Michael Papajohn (ostraha ve věznici v San Sebastian), Marco Rodríguez (Scrapyard Owner), Bill Paxton (Joe Loder), James Huang (Marcus Mayhem Video), Kent Shocknek (Kent Shocknek)
Scénár: Dan Gilroy
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko