Sledovať film Zvláštne puto online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Zvláštne puto
  Sledovať 1348 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Rodinný
Réžia:
Michael Mayer
Hrajú:
Tim McGraw (Rob McLaughlin), Maria Bellová (Nell McLaughlin), Alison Lohmanová (Katy McLaughlin), Ryan Kwanten (Howard McLaughlin), Daniel Pino (Jack), Dallas Roberts (Gus)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Dobrodružná dráma o priateľstve dospievajúceho dievčaťa a divokého žriebäťa vzniklo podľa klasického románu Mary O´Harovej.

Dospievajúca Katy je dcérou rančera Roba McLaughlina , ktorý chová kone, a jej jediným želaním je pracovať na rodinnej farme vo Wyomingu. Otec však chce svojej dcére zabezpečiť lepšiu budúcnosť bez náročnej fyzickej driny, a tak ju pošle do exkluzívnej súkromnej školy. Lenže Katy sa tam cíti ako vydedenec a túži po návrate domov. Keď sa jedného dňa znova cíti osamelo, hľadá upokojenie v lese. Tam objaví krásneho čierneho mustanga a odrazu zacíti, že je so zvieraťom spätá zvláštnym putom. Žriebä pomenuje Flicka a rozhodne sa, že z neho vychová šampióna, hoci otec o divokom koni v stáde nechce ani počuť. Katy je však rovnako tvrdohlavá a trvá si na svojom...
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko