Seriál Chlapec do náručia

Sledovať seriál
Chlapec do náručia
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Dramatik a scenárista Emil Kočiš, absolvent dramturgie na VŠMU a dlhoročný dramaturg /DJZ Prešov, Čs. rozhlas, ČST/, sa vo svojich divadelných hrách a scenároch sústreďuje najmä na vnútorné dimenzie ľudskej psychiky a motivácie správania sa človeka v rôznych vzťahoch a životných situáciách. Skúma pohnútky, ktoré človeka vedú k viac či menej zásadným postojom, sleduje podnety okolia k rozhodnutiam hlavných postáv svojich drám. Trojdielny televízny film Chlapec do náručia rozpráva príbeh mimoradne citlivého a vnímavého vidieckeho chlapca, ktorý sa prvý raz stretáva s väčším sklamaním vo svojom živote. Nenaplnená prvá láska ho nasmeruje do Bratislavy. Tu, v konfrontácii s mestským prostredím, kde už neplatia vopred stanovené a účelne hierarchizované vzťahy ako na dedine, dospieva od naivného a iluzívneho pohľadu na svet k poznaniu. K poznaniu reálnych, no neraz aj protirečivých súvislostí.

Žáner: Dráma
Réžia: Miloslav Luther
Hrajú: Marta Černická (Interbrigadistová), Ladislav Chudík (Interbrigadista), Tibor Frlajs (Stano), Zita Furková (Kraváriková), Ivan Gogál (štefan), Vladimír Hajdu (Simon)
Scénár: Emil Kočiš
Krajina: Československo
Rok výroby: 1986
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko