Sledovať seriál
Chobotnica
online

Seriál Chobotnica
  Trailer k filmu Chobotnica Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Corrado Cattani je policejní inspektor, jehož život je věnován boji s italskou mafií. Dokonce i když jeho rodina a život jsou zničeny bezohlednými zločinci, neohrožený komisař stále bojuje.

Žáner: Krimi, Dráma, Thriller
Réžia: Damiano Damiani
Hrajú: Michele Placido (komisař Corrado Cattani), Barbara De Rossiová (komtesa Raffaella Pecci Scialoia/Titti), Nicole Jametová (Else Cattaniová), Angelo Infanti (Sante Cirinná), Pino Colizzi (Nanni Santamaria), Renato Mori (vicekomisař Altero)
Rok výroby: 1984
Hodnocenie: 84 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська