Seriál
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Seriál C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
  Trailer   k filmu C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Seriál o policajnom zbore z Las Vegas. Na čele oddelenia stojí MacTaylor, ktorý spolu so svojím tímom vyšetrovateľov a forenzných vedcov odhaľuje okolnosti prípadov rôznych vrážd, zvláštnych úmrtí a spáchaných zločinov. Tím kriminalistov tvoria Catherine Willows (Marg Helgenberger), Warrick Brown (Gary Dourdan), Nicholas "Nick" Stokes(George Eads), Det. Kapt. James "Jim" Brass (Paul Guilfoyle) a Sara Sidle (Jorja Fox).

Originálny názov:

CSI: Crime Scene Investigation

Hrajú: George Eads (Nick Stokes), Eric Szmanda (Greg Sanders), Robert David Hall (Dr. Al Robbins), Paul Guilfoyle (kapitán Jim Brass), Jorja Foxová (Sara Sidle), David Berman (David Phillips)
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2012-2015
Hodnocenie: 77 %
Vysielané na: WAU
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina