Seriál
Dallas 63

Seriál Dallas 63
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Kdybyste měli možnost změnit minulost, udělali byste to? Jake Epping, středoškolský učitel z Maine, se od svého přítele Ala dozvídá, že má možnost cestovat do roku 1960. Jake se tedy může pokusit změnit minulost svého kamaráda Harryho, jehož otec brutálně zavraždil zbytek rodiny, Harryho matku, bratra a sestru, a také pátrat po strůjcích atentátu na J. F. Kennedyho, který byl zavražděn 22. listopadu 1963.

Originálny názov:

11.22.63

Hrajú: James Franco (Jake Epping), Sarah Gadonová (Sadie Dunhill), George MacKay (Bill Turcotte), Chris Cooper (Al Templeton), Cherry Jonesová (Marquerite Oswald), Daniel Webber (Lee Harvey Oswald)
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 81 %
Vysielané na: ČT art

Recenzie seriálu Dallas 63:

Tenhle seriál je na rozdíl od seriálu z pera mistra Kinga „Pod kupolí“ úplně jiný level. Trošku jsem se zpracování obávala, ale nebylo proč. „11.22.63“ má hlavu a patu a postavy se mnoho od původního zpracování neodchylují. James Franco byl asi nejlepší možná volba. Jako milovník éry šedesátých let jsem si každý díl plnými doušky vychutnávala – ta auta, to oblečení, ty účesy, ta hudba, ten čistší svět – prostě pecka.. Příběh mě bavil už v knize, takže není o čem polemizovat. Z pozice fandy dávám plný počet :-D
80% venison85
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina