Sledovať seriál Komisár Rex online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Komisár Rex online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1330 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Komisár Rex
  Sledovať Komisár Rex online
Žáner:
Krimi, Akční, Mysteriózní
Réžia:
Gerald Liegel
Hrajú:
Gedeon Burkhard (Alexander Brandtner), Heinz Weixelbraun (Christian Böck), Martin Weinek (Fritz Kunz), Gerhard Zemann (Dr. Leo Graf), Bernd Birkhahn (Hans Bergmann), Stefan Wieland (Stefan Schult)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
1994-2004
Popis:
Nejlepší přítel policisty.

Novinár Arsteiner zomrel v nemocnici na zástavu srdca - alebo tak to aspoň stálo v úmrtnom liste. V poslednej dobe sa zameral na ilegálne obchody so zbraňami, a tým sa stal nepohodlným pre podsvetie. Komisár Brandter vyšetruje okolnosti jeho smrti, náhle však prichádza príkaz zhora: tím viedenskej kriminálky je z prípadu odvolaný. Kto má tak výrazný záujem, aby sa celá záležitosť ututlala?
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko