Sledovať seriál Komisár Rex online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Komisár Rex online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1354 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Komisár Rex
  Sledovať Komisár Rex online
Žáner:
Akční, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Hans Werner
Hrajú:
Tobias Moretti (Richard Moser), Karl Markovics (Ernst Stockinger), Wolf Bachofner (Peter Höllerer), Gerhard Zemann (Dr. Leo Graf), Fritz Muliar (Max Koch), August Schmölzer (Herr Oswald)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
1994-2004
Popis:
Nejlepší přítel policisty.

Známy viedenský manekýn Marc Rainhard sa teší neustálemu záujmu fanúšičiek aj fanúšikov, nie je nič výnimočné, keď za ním prichádzajú až do bytu. Mark si život užíva plnými dúškami, nebráni sa ani nezákonným pôžitkom. Jedného rána je jeho zohavené telo nájdené v kontajneri na odpadky. Pitva preukáže, že zomrel na predávkovanie drogami, vrah bodal do mŕtvoly. Komisár Brandtner zistí, že večer pred vraždou Marka navštívili traja ľudia: snúbenica Katharina, umelecký agent Gallauer a Katharinina matka Selma, s ktorou mal kedysi tiež pomer. Všetci zapierajú, že by Marca vôbec poznali. Domovníčka z protiľahlého domu si ale všimla Gallauera, a ten po svojom zatknutí vypovie o návštevách oboch žien. Kto z nich zabíjal?
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski