Sledovať seriál Luther online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Luther online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Luther
  Sledovať Luther online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Farren Blackburn, Sam Miller, Brian Kirk, Stefan Schwartz, Jamie Payne
Hrajú:
Idris Elba (DCI John Luther), Dermot Crowley (DCI Martin Schenk), Michael Smiley (Benny Silver), Warren Brown (DS Justin Ripley), Ruth Wilson (Alice Morgan), Paul McGann (Mark North)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Britský psychologický kriminální seriál, v němž je hlavní postavou drsný londýnský detektiv John Luther. Luther pro své vyšetřování využívá netradiční metody. Kromě řešení kriminálních případů se musí vypořádávat i se svými vlastními démony. Honí jej totiž představa, že by mohl být stejně zvrácený a krvelačný jako vrahové, které pronásleduje a dostává do vězení.
Hodnocenie:
85 %
Sletujte na:
ZDF ZDF Archív a všetky videá relácií televízie ZDF online
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski