Sledovať seriál
M.A.S.H
online

Seriál M.A.S.H
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu M.A.S.H online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 126 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 109 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Americký komediálny seriál o armádnej jednotke chirurgickej nemocnice. Dej sa odohráva niekde uprostred vojny v Kórei. Seriál je plný vtipných scénok a humoru, ktorý pomáha vojakom vyrovnať sa s vojnou a odlúčením od domova. Hlavnými postavami sú Benjamin Franklin "Hawkeye" Pierce (Alan Alda), "Trapper" John F.X. Mcintyre (Wayne Rogers), Frank Marion Burns (Larry Linville), „Radar“ Walter Eugen O'Raily (Gary Burghoff), Max Q. Klinger (Jamie Farr), otec John Francis Mulcahy (William Christopher) a Margaret Houlihan (Loretta Swit).

Hrajú: Alan Alda (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Loretta Switová (Major Margaret Houlihan), Jamie Farr (desátník Maxwell Q. Klinger), William Christopher (otec Francis Mulcahy), Harry Morgan (plukovník Sherman T. Potter), Mike Farrell (kapitán B.J. Hunnicut)
Krajina: USA
Rok výroby: 1972-1973
Hodnocenie: 85 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii TV DAJTO 10.10.2022 17:45
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko