Sledovať seriál MacGyver online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu MacGyver online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1371 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál MacGyver
  Sledovať MacGyver online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Charles Correll
Hrajú:
Richard Dean Anderson (MacGyver), Darcy Marta (Kate Lafferty), Lee de Broux (Hatcher), Dana Elcar (Pete Thornton), Richard McKenzie (Willis), Ned Bellamy (Larkin)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
1990-1992
Popis:
Je to myslící stroj, který ctí pravdu a brání svět před zlými padouchy.

Bývalý tajný agent Angus MacGyver, teraz pracujúci pre spoločnosť Phoenix Foundation, je špecialistom na extrémne náročné úlohy. Spolu so svojím nerozlučným priateľom Petom Thorntonom má neomylný čuch na hroziace problémy či katastrofy a dokáže sa zapliesť do akejkoľvek nebezpečnej situácie. Pomáha ľuďom v tiesni, zachraňuje ich ohrozené životy, ochraňuje nevinných, zabraňuje globálnym pohromám či ekologickým katastrofám, marí zločinné plány zloduchov ... To všetko s pomocou fenomenálnych znalostí zákonov fyziky a chémie, ktoré dokáže jednoducho, efektívne a prakticky využiť v reálnom živote tak, že je aplikuje na bežné predmety každodenného života, aby mu pomohli "zázračne" vyriešiť nebezpečnú situáciu.
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
TV6 TV6 Archív a všetky videá relácií televízie TV6 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko