Seriál Marta a Věra

Sledovať seriál
Marta a Věra
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Marta a Věra online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 117 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1194 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 0.10 €!

Informácie o seriáli

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně

Žáner: Komédia
Réžia: Jaroslav Fuit, Jan Bártek
Hrajú: Barbora Poláková (Lillina přítelkyně Marta), Sabina Remundová (Věra), Pavel Liška (Brouček), Marie Ludvíková (Brouckova matka 2 díly, 2016), Vojtěch Kotek (Ajták), Pavel Nečas (David Skopal 1 díl, 2016)
Scénár: Petr Kolečko, Tomáš Holeček
Krajina: Česká republika
Rok výroby: 2014-2016
Hodnocenie: 59 %

Zoznam epizód

Séria 2:
(3) Bobule - sledovať
(4) Zapomnění - sledovať
(5) Poradna - sledovať
(6) Diktátor - sledovať
(7) Tetování - sledovať
(8) Knír - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko