Sledovať seriál Profesionáli online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Profesionáli online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1688 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Profesionáli
  Sledovať Profesionáli online
Žáner:
Komedie
Réžia:
M. Ferencová
Hrajú:
Peter Batthyány (Kpt. Maroš Nagy), Ján Kroner (Miňo Demovič), Luboš Kostelný (Npor. František Boborovský), Helena Krajčiová (Npor. Skarlet Balážiková), Lukáš Latinák (Por. Karol Hůrka), Csongor Kassai (Ppor. Alexander Vyšný-Riefenstahl)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2009
Popis:
Zločin nikdy nespí. Profesionáli v uniformách občas áno...

Policajná stanica v malom meste je miesto, kde sa môže stať naozaj čokoľvek. Všetky hlavné postavy sú policajti (súčasní aj bývalí). Pod vedením kapitána Maroša Nagya (Peter Batthyany), riešia jeho podriadení: aktívny frajer Fero Boborovský, ktorého sem degradovali z hlavného mesta (Luboš Kostelný), protekčný lenivec Karol Hůrka (Lukáš Latinák) a v myslení pomalší, ale o to ochotnejší jedináčik z rodiny univerzitných profesorov Alexander Vyšný-Riefenstahl (Csongor Kassai), prípady, v ktorých sa zaoberajú všetkým: od klobás až po mafiánsku svadbu, protiteroristický záťah, či zaistenie falošných policajtov, z ktorých sa vykľujú filmári.
Hodnocenie:
88 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko