Sledovať seriál
Profesionáli
online

Seriál Profesionáli
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Profesionáli online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 133 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 074 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Zločin nikdy nespí. Profesionáli v uniformách občas áno...
Policajná stanica v malom meste je miesto, kde sa môže stať naozaj čokoľvek. Všetky hlavné postavy sú policajti (súčasní aj bývalí). Pod vedením kapitána Maroša Nagya (Peter Batthyany), riešia jeho podriadení: aktívny frajer Fero Boborovský, ktorého sem degradovali z hlavného mesta (Luboš Kostelný), protekčný lenivec Karol Hůrka (Lukáš Latinák) a v myslení pomalší, ale o to ochotnejší jedináčik z rodiny univerzitných profesorov Alexander Vyšný-Riefenstahl (Csongor Kassai), prípady, v ktorých sa zaoberajú všetkým: od klobás až po mafiánsku svadbu, protiteroristický záťah, či zaistenie falošných policajtov, z ktorých sa vykľujú filmári.

Žáner: Komédia, Krimi
Hrajú: Ján Króner Jr. (Mino Demovic 1 díl 2008), Vica Kerekesová (unknown episodes), Natalia Germani (unknown episodes), Richard Stanke (unknown episodes), Roman Luknár (Jose Dusin unknown episodes), Tomas Mastalir (unknown episodes)
Scénár: Ivan Huljak
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: JOJ Plus

Zoznam epizód

Séria 6:
vysielané 15.3. (2) Fotky - sledovať
vysielané 15.3. (3) Luník IX. - sledovať
vysielané 16.3. (4) Svine - sledovať
vysielané 17.3. (5) Týždeň poľovníckej kuchyne - sledovať
vysielané 18.3. (6) Reforma storočia - sledovať
vysielané 19.3. (7) Sarkofág - sledovať
vysielané 20.3. (8) Teroristi - sledovať
vysielané 21.3. (9) Dvojité občianstvo - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська