Sledovať seriál
Profesionáli
online

Seriál Profesionáli
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Profesionáli online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 121 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1 414 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Zločin nikdy nespí. Profesionáli v uniformách občas áno...
Policajná stanica v malom meste je miesto, kde sa môže stať naozaj čokoľvek. Všetky hlavné postavy sú policajti (súčasní aj bývalí). Pod vedením kapitána Maroša Nagya (Peter Batthyany), riešia jeho podriadení: aktívny frajer Fero Boborovský, ktorého sem degradovali z hlavného mesta (Luboš Kostelný), protekčný lenivec Karol Hůrka (Lukáš Latinák) a v myslení pomalší, ale o to ochotnejší jedináčik z rodiny univerzitných profesorov Alexander Vyšný-Riefenstahl (Csongor Kassai), prípady, v ktorých sa zaoberajú všetkým: od klobás až po mafiánsku svadbu, protiteroristický záťah, či zaistenie falošných policajtov, z ktorých sa vykľujú filmári.

Žáner: Komédia
Réžia: M. Ferencová
Hrajú: Peter Batthyány (Kpt. Maroš Nagy), Ján Kroner (Miňo Demovič), Luboš Kostelný (Npor. František Boborovský), Helena Krajčiová (Npor. Skarlet Balážiková), Lukáš Latinák (Por. Karol Hůrka), Csongor Kassai (Ppor. Alexander Vyšný-Riefenstahl)
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: JOJ Plus WAU

Zoznam epizód

Séria 3:
(21) Bike pride - sledovať
(22) Divadlo - sledovať
(23) Kámasútra - sledovať
(24) Chránený svedok - sledovať
(25) Sklad techniky - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko