Sledovať seriál Místo v životě online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Místo v životě online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Místo v životě
  Sledovať Místo v životě online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Jiří Chlumský
Hrajú:
Ondřej Vetchý (novinář Honza Kadlec), Anna Šišková (Petra Janatová), Václav Rašilov (Milan Rokyta), Miroslav Táborský (Lukeš), Barbora Seidlová (Martina), Simona Stašová (Lukešová)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
Každý z nás hledá své místo. Místo naplněné harmonií, štěstím a spokojeností. Své místo v životě.

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava).
Hodnocenie:
50 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski