Zoznam televíznych staníc | Nova International

Nova International online

NOVA International je medzinárodnou verziou najsledovanejšie české stanice TV Nova. Nahradí súčasné voľne šírené stanice skupiny Nova na Slovensku a doplní ponuku o seriály a relácie priamo z jej produkcie. Program je zameraný na vlastné relácie TV Nova, ktoré majú vysielacie práva na Slovensku napr. seriály Ulica, Ordinácia v ružovej záhrade, Televízne noviny, Víkend ai.

Lepšia.TV ponúka svojim zákazníkom kompletný archív a záznam vysielania z predchádzajúcich 7 dní. Objavte nadčasové funkcie, ako pauzu, pretáčanie a neobmedzené nahrávanie programov. Využite k svojmu sledovaniu akékoľvek Android zariadenie a sledujte stanicu Nova International naživo online alebo si ju prehrajte spätne.
Sledujte Nova International a všetkých 114 staníc (69 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1457 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 114 televíznych staníc vrátane 69 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1457 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko