Nova International Nova International online

Zoznam televíznych staníc
Nova International Nova International Nova International Nova International
NOVA International je medzinárodnou verziou najsledovanejšie české stanice TV Nova. Nahradí súčasné voľne šírené stanice skupiny Nova na Slovensku a doplní ponuku o seriály a relácie priamo z jej produkcie. Program je zameraný na vlastné relácie TV Nova, ktoré majú vysielacie práva na Slovensku napr. seriály Ulica, Ordinácia v ružovej záhrade, Televízne noviny, Víkend ai.

Lepšia.TV ponúka svojim zákazníkom kompletný archív a záznam vysielania z predchádzajúcich 7 dní. Objavte nadčasové funkcie, ako pauzu, pretáčanie a neobmedzené nahrávanie programov. Využite k svojmu sledovaniu akékoľvek Android zariadenie a sledujte stanicu Nova International naživo online alebo si ju prehrajte spätne.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 130 televíznych staníc vrátane 103 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 100 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська