Sledovať seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A.
online

Seriál Námořní vyšetřovací služba L. A.
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Námořní vyšetřovací služba L. A. online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 280 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.

Originálny názov:

NCIS: Los Angeles

Hrajú: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), LL Cool J (Sam Hanna), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Linda Huntová (Henrietta 'Hetty' Lange), Barrett Foa (Eric Beal)
Krajina: USA
Rok výroby: 2021-2023
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: AXN AXN Black

Recenzie seriálu Námořní vyšetřovací služba L. A.:

Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
100% esapo1

Zoznam epizód

Séria 13:
vysielané 14.2. (5) Divided We Fall - sledovať
vysielané 14.2. (6) Soumrak - sledovať
vysielané 14.2. (7) Lost Sailor Down - sledovať
vysielané 14.2. (8) Země vlků - sledovať
vysielané 15.2. (9) Pod vlivem - sledovať
vysielané 15.2. (10) Where Loyalties Lie - sledovať
vysielané 16.2. (11) Takové maličkosti - sledovať
vysielané 16.2. (12) Murmuration - sledovať
vysielané 15.2. (13) Bonafides - sledovať
vysielané 15.2. (14) Pandořina skříňka - sledovať
vysielané 20.2. (15) Vnímání - sledovať
vysielané 20.2. (16) MWD - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina