Sledovať seriál Detektív Nash Bridges online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Detektív Nash Bridges online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1402 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Detektív Nash Bridges
  Sledovať Detektív Nash Bridges online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Kenneth Fink, Whitney Ransick, Melanie Mayronová, Colin Bucksey, Paul Abascal, Patrick A. Duffy
Hrajú:
Don Johnson (Insp. Nash Bridges), Jodi Lyn O'Keefeová (Cassidy Bridges), Jeff Perry (Insp. Harvey Leek), Peggy Sandow (strážník Peggy), Cheech Marin (inspektor Joe Dominguez), Jaime Gomez (Insp. Evan Cortez)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Televizní spolenost CBS navázala na úspěch akčního seriálu Miami Vice nejen tím, že si jako hlavního protagonistu policejního detektiva s neortodoxními vyšetřovacími postupy vybrala oblíbeného Dona Johnsona jako Nashe Bridgese, ale i tím, že se příběhy Nashe a jeho partnera - soukromého detektiva Joea Dongueze - odehrávají jak v prostředí vyšší společnosti, tak v podsvětí. Oba detektivové jsou vtipní a ironičtí, všechno berou s nadhledem a příslušnou dávkou cynismu. Ví, že se jim nikdy nepodaří vymítit všechen zločin z ulic San Francisca, ale jejich přirozený cit pro spravedlnost a právo jim velí proti zločinům bojovat ze všech sil. Nash Bridges je policejní vyšetřovatel, který získal velkou reputaci a v pracovním životě je mimořádně úsopěšný. Horší to ale je s jeho osobními vztahy - má za sebou dvě manželství a šestnáctiletou dceru Cassidy, která by potřebovala soustavný dozor a otce Nicka postiženého Alzheimerovou chorobou.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
TV Puls TV Puls Archív a všetky videá relácií televízie TV Puls online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski