Sledovať seriál Okresní přebor online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Okresní přebor
  Sledovať 1431 filmov a 114 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jan Prušinovský
Hrajú:
Luděk Sobota (Václav Orel), Pavel Kikinčuk (Ludvík 'Ludva' Hovorka), Leoš Noha (Adolf 'Áda' Vetvicka), Tatiana Vilhelmová (Ilona), Ondřej Vetchý (Jirka 'Jirina' Lunák), David Novotný (Jarda Kuzel)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Komediálny seriál o dedinskom futbalovom mužstve, ktorý mapuje postup klubu SJ Houslice do vysnívanej vyššej súťaže. Celý seriál bol natáčaný v Berounsku (predovšetkým v obci Lochovice). Do rolí jednotlivých postáv boli obsadzovaní len ľudia, ktorí sa v skutočnosti venovali tomu, čo mali v seriáli hrať. A mužstvá, ktoré s Houslickým klubom hrajú, sú v skutočnosti reálne oddiely, napr. Ostrovan Zadní Třebáň, FK Lety, Horymír Neumětely atď.
Hodnocenie:
83 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko