Sledovať seriál Okresní přebor online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Okresní přebor online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1369 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Okresní přebor
  Sledovať Okresní přebor online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jan Prušinovský
Hrajú:
Ondřej Vetchý (Jirka 'Jirina' Lunák), David Novotný (Jarda Kuzel), Luděk Sobota (Václav Orel), Pavel Kikinčuk (Ludvík 'Ludva' Hovorka), Leoš Noha (Adolf 'Áda' Vetvicka), Ladislav Županič (Novinár)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Komediálny seriál o dedinskom futbalovom mužstve, ktorý mapuje postup klubu SJ Houslice do vysnívanej vyššej súťaže. Celý seriál bol natáčaný v Berounsku (predovšetkým v obci Lochovice). Do rolí jednotlivých postáv boli obsadzovaní len ľudia, ktorí sa v skutočnosti venovali tomu, čo mali v seriáli hrať. A mužstvá, ktoré s Houslickým klubom hrajú, sú v skutočnosti reálne oddiely, napr. Ostrovan Zadní Třebáň, FK Lety, Horymír Neumětely atď.
Hodnocenie:
83 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski