Sledovať seriál Ordinace v růžové zahradě online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Ordinace v růžové zahradě online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1395 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Ordinace v růžové zahradě
  Sledovať Ordinace v růžové zahradě online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Ján Sebechlebský
Hrajú:
Linda Rybová (Kamila Váchová), Roman Zach (Mudr. Michal Sebek), Daniela Šinkorová (MUDr. Gita Petrová), David Prachař (Pavel Vácha), Veronika Jeníková (Vendulka Čížková), Ladislav Potměšil (MUDr. Aleš Čížek)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Seriál z prostredia gynekologickej ordinácie a pôrodnícko-gynekologického oddelenia v nemocnici v českom meste Kamenici. Hrdinami seriálu sú nielen lekári a zdravotné sestry, ale aj ich rodinní príslušníci, blízki priatelia a pacientky. Hlavnými predstaviteľmi sú Ema Vašková (Emília Vášáryová), MUDr. Eva Páleníková (Zdena Studenková), MUDr. Viktor Mažár (Jozef Vajda), MUDr. Daniel Fabián (Maroš Kramár), Marek Kalman (Marek Majeský), MUDr. Laura Havranová (Monika Hilmerová), Michaela Kalmanová (Karin Haydu), Lucia Vašková (Zuzana Kanócz), MUDr. Štefan Burger (Martin Mňahončák) a MUDr. Jakub Kraus (Ján Révai).
Hodnocenie:
36 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski