Sledovať seriál
Panoptikum Města pražského
online

Seriál Panoptikum Města pražského
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Panoptikum Města pražského online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 293 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Desetidílný seriál kriminálních příběhů spisovatele Jiřího Marka a režiséra Antonína Moskalyka, který volně navazuje na oblíbené Hříšné lidi Města pražského, se vrací na obrazovky. Opět se tedy budeme setkávat s pány detektivy ze "čtyřky", jen pana radu Vacátka nahradil nový policejní rada Korejs (Jiří Adamíra). Jeho muži, pánové Bouše a Brůžek (Josef Vinklář a Josef Bláha), budou s pomocí již penzionovaného detektiva Mrázka (František Filipovský) a snaživého policejního koncipisty dr. Součka (Ondřej Havelka) řešit kriminální případy, které přinesla doba hospodářské krize na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století. Jakkoli to byla těžká doba, lidé hřešili stále. Neboť hřešit je tak sladké... S humorem a lidskou shovívavostí se podíváme na příběhy hříšných a nehříšných pražských občanů, nahlédneme s nimi do prostředí, která bychom v našem hlavním městě již těžko hledali, prožijeme situace, které se rovněž nemohou opakovat...

Žáner: Krimi
Hrajú: Jiří Adamíra (Korejs police board), Josef Vinklář (detektiv Bouse), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Ondřej Havelka (Dr.Soucek), Dalimil Klapka, Bedřich Prokoš (Police prefect)
Scénár: Jiří Marek
Krajina: Československo
Rok výroby: 1986
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: ČT1

Recenzie seriálu Panoptikum Města pražského:

Len o trochu slabsie nez Hrisni Lide mesta Prazskeho. 88 %
80% Martin7414
:-) Serial o práci kriminálky, který říká vše, ale nechává prostor fantazii diváka. Když to vidí 5-ti leté dítě, vezme si z toho jen to čemu rozumí a nezanechá to na něm následky do budoucna. V dnešní době lidé často pouřívají slovo nepoučuj. Ano je i poučný v tom smyslu, že u nás kriminality přibývá. Pamatovat si kdo jak vypadá, či co mněl na sobě, vychovává k tomu, nebýt lhostejný! Věci, které se mne zdánlivě netýkají, někomu můžou zachránit život. Nechybí napětí a určitě vydržím do konce i u dílů, které jsem již viděl.
Naposledy upraveno 08.06.16 19:14:14 uživatelem jkraml
90% jkraml

Zoznam epizód

vysielané 1.11. (4) Letní přeháňka - sledovať
vysielané 8.11. (5) Potkat Anděla - sledovať
vysielané 15.11. (6) V tom starém domě - sledovať
vysielané 22.11. (7) Hokynářská balada - sledovať
vysielané 29.11. (8) Pan rada v Paříži - sledovať
vysielané 6.12. (9) Příběh z dovolené - sledovať
vysielané 13.12. (10) Laková krabička na čaj - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina