Sledovať seriál
Policie Modrava
online

Seriál Policie Modrava
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Policie Modrava online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 268 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

V každé epizodě řeší Jana nový kriminální případ, na jejichž pozadí prožívá i soukromé vztahy. Děj doplňují svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. Mísí se v něm napětí a tajemství s lidskými osudy a to vše v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava.

Žáner: Krimi
Réžia: Jaroslav Soukup
Hrajú: Soňa Norisová (Jana Vinicka), Filip Tomsa (Kamil Sedlacek), Jaroslav Satoranský (Vaclav Koutny), Matěj Dadák (Josef Vitek), Zdeněk Palusga (por. Vlasta Novácek 40 episodes 2011-2022), Jan Monczka (Karel Franc)
Rok výroby: 2015-2019
Hodnocenie: 57 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie seriálu Policie Modrava:

Samozřejmý je hlavní neduh a to každý týden jeden zapeklitý mord. Jestli to jde pochopit snadno v New Yorku, hůře v Midsomeru, tak opravdu těžko v Modravě, kde nežije ani 100 lidí. Pokud se přes to přeneseme je to "pohodová" kriminálka (dá-li se to tak napsat), ve které osudy a "charaktery" jednotlivých policajtů často hrají hlavní roli. Vraždy jsou totiž i přes úpornou snahu scénáristů většinou jasné i díky tomu, že vrahem je vždycky "ten novej"... Ale! Díky krásné přírodě, a civilní Soni Norisové se na to dá dívat. Jen tomu Kubovi prostě chybí Hajnej... nebo aspoň Anče.
60% master19

Zoznam epizód

Séria 3:
vysielané 10.4. (6) Neznámý útočník - sledovať
vysielané 9.4. (7) Vyhasnutý prípad - sledovať
vysielané 11.4. (8) Návrat z Austrálie - sledovať
Séria 4:
bude v TV 16.4. 21:55 (1) Útek do Tarify
bude v TV 18.4. 21:55 (2) Žena se širokým srdcem
bude v TV 23.4. 21:55 (3) Muž, ktorý vyrovnal účet
bude v TV 25.4. 21:55 (4) Posol zo sveta mŕtvych
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina