Sledovať seriál
Policie Modrava
online

Seriál Policie Modrava
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Policie Modrava online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 160 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

V každé epizodě řeší Jana nový kriminální případ, na jejichž pozadí prožívá i soukromé vztahy. Děj doplňují svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. Mísí se v něm napětí a tajemství s lidskými osudy a to vše v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava.

Žáner: Krimi
Réžia: Jaroslav Soukup
Hrajú: Soňa Norisová (Jana Vinicka), Filip Tomsa (Kamil Sedlacek), Jaroslav Satoranský (Vaclav Koutny), Matěj Dadák (Josef Vitek), Zdeněk Palusga (por. Vlasta Novácek 40 episodes 2011-2022), Jan Monczka (Karel Franc)
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocenie: 57 %
Vysielané na: Nova International

Zoznam epizód

Séria 2:
vysielané 24.9. (8) Žena, ktorá odišla pred obedom - sledovať
Séria 4:
vysielané 24.9. (4) Posol zo sveta mŕtvych - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська