Sledovať seriál
Policie Modrava
online

Seriál Policie Modrava
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Policie Modrava online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 133 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 073 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

V každé epizodě řeší Jana nový kriminální případ, na jejichž pozadí prožívá i soukromé vztahy. Děj doplňují svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. Mísí se v něm napětí a tajemství s lidskými osudy a to vše v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava.

Žáner: Krimi
Réžia: Jaroslav Soukup
Hrajú: Soňa Norisová (Jana Vinicka), Jaroslav Satoranský (Vaclav Koutny), Filip Tomsa (Kamil Sedlacek), Jana Boušková (Kveta Valkova), Matěj Dadák (Josef Vitek), Martin Davídek (Martin Benes)
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: Markíza

Zoznam epizód

Séria 4:
vysielané 23.3. (5) Mŕtvi do krčmy nechodia - sledovať
vysielané 23.3. (6) Peniaze na streche - sledovať
vysielané 28.3. (7) Nešťastný vrah - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська