Sledovať seriál
Kriminálka Anděl
online

Seriál Kriminálka Anděl
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kriminálka Anděl online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 154 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Fiktívne príbehy o rôznych prípadoch pražských kriminalistov, ktorý sídlia na Smíchově, neďaleko známej a reálnej križovatky, ktorá dala meno ich tímu. Kriminalisti riešia závažné prípady, vraždy a násilné činy, ktoré sa bežne v živote stávajú. Na dolapenia páchateľov využívajú predovšetkým postreh, dedukciu a dôvtip detektívov.

Žáner: Krimi
Hrajú: David Švehlík (Tomás Benkovský), Martin Stropnický (Ivan Tomeček), Marek Taclík (Oliver Hajn), Helena Dvořáková (Jana Chládková), Michal Novotný (Rudolf Uhlír), Ladislav Frej (Karel Benkovský)
Rok výroby: 2008-2014
Hodnocenie: 58 %
Vysielané na: Nova International

Zoznam epizód

Séria 5:
vysielané 25.9. (5) Známka - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська