Sledovať seriál Kriminálka Anděl online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kriminálka Anděl online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1371 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Kriminálka Anděl
  Sledovať Kriminálka Anděl online
Žáner:
Krimi
Réžia:
Jaroslav Fuit
Hrajú:
Marek Taclík (Oliver Hajn), David Švehlík (Tomás Benkovský), Jana Pidrmanová (Lída Rysová), Helena Dvořáková (Jana Chládková), Michal Novotný (Rudolf Uhlír), Martin Stropnický (Ivan Tomeček)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2012-2014
Popis:
Fiktívne príbehy o rôznych prípadoch pražských kriminalistov, ktorý sídlia na Smíchově, neďaleko známej a reálnej križovatky, ktorá dala meno ich tímu. Kriminalisti riešia závažné prípady, vraždy a násilné činy, ktoré sa bežne v živote stávajú. Na dolapenia páchateľov využívajú predovšetkým postreh, dedukciu a dôvtip detektívov.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko