Sledovať seriál
Prokurátorka
online

Seriál Prokurátorka
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Prokurátorka online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 166 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Prípady, na ktorých prokurátorka Sára Wolfová spolupracuje s vyšetrovateľom Viktorom Bartošom, umožňujú spoznať proces odhaľovania páchateľov závažných zločinov z nového uhla pohľadu. V každej častí rieši tím policajtov pod vedením majora Viktora Bartoša komplikované a náročné prípady. Nad ich vyšetrovaním vykonáva dozor krajská prokurátorka Sára Wolfová. Aktívne sa podieľa na vyšetrovaní, koordinuje postup, jednotlivé kroky, taktiku, skúma miesto činu, zúčastňuje sa vypočúvania svedkov. Každý pohyb, gesto a slovo vypočúvaných osôb - podozrivých či svedkov - je pod detailnou diagnostikou vyšetrovateľov. Vo všetkých prípadoch nastane počas vyšetrovania nečakaný zásadný zvrat - z podozrivého sa stane obvinený alebo svedok sa počas výsluchu prizná k činu pod tlakom silných dôkazov. V pracovnom ani súkromnom živote to prokurátorka Wolfová nemá ľahké, pretože pred istým časom záhadne zmizol jej manžel Peter "Pedro" Wolf, ktorý pracoval na polícii ako operatívec a plnil nebezpečné úlohy. Sára spolu s Petrovou dcérou Katkou neprestali dúfať, že sa nezvestný Peter vráti živý a zdravý. Sára má niekoľko teórií, čo sa s ním mohlo stať, ale žiadna z nich nepripúšťa, že by zmizol dobrovoľne.

Žáner: Krimi, Dráma
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2023
Vysielané na: JOJ

Zoznam epizód

vysielané 27.9. (5) Epizóda (5) - sledovať
vysielané 27.9. (6) Epizóda (5) - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська