Sledovať seriál Rosamunde Pilcher: Láska z nebes online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Rosamunde Pilcher: Láska z nebes online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcher: Láska z nebes
  Sledovať Rosamunde Pilcher: Láska z nebes online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Stefan Bartmann
Hrajú:
James Daffern (bruce Clarks), Kristina Dörfer (Amy Kolawski), Jana Tausendfreundová (Tilda Clarks), Anthony Houghton (Lester Pelton), Stefanie Jappová (Dana Clarks), Rüdiger Joswig (Lord Bingford)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2013
Popis:
Aby Rebecca Baylissová splnila posledné želanie zosnulej matky, vycestuje na vidiek za starým otcom, ktorého nikdy nevidela, pretože matka sa s rodinou pred rokmi rozišla. Navzdory tomu prijal starý pán vnučku vľúdne. V jeho dome býva aj Rebeccina teta Mollie so synom Elliotom a prechodne aj Joss Gardner, ktorý pánovi Baylissovi reštauruje nábytok. Rebecca sa k nemu spočiatku správa nepriateľsky, ale jej pocity k nemu sa postupne menia a postupne sa s ním zblíži. Mollie a Elliot sa obávajú, že starý otec by mohol zmeniť závet v prospech novej privandrovanej príbuznej a zvažujú, ako toto nebezpečenstvo odvrátiť. Rozhodnú sa, že najlepšie bude, keď si Elliot získa lásku svojej sesternice. Keby sa s ňou oženil, mal by dedičstvo zaistené hneď z dvoch strán
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski