Sledovať seriál Soukromé pasti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Soukromé pasti online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 101 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1227 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Soukromé pasti
  Sledovať Soukromé pasti online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Petr Slavík, Martin Dolenský, Milan Cieslar, Jiří Věrčák, Jan Prušinovský, Petr Zahrádka
Hrajú:
Jiří Langmajer (Jan Faktor / ...), Vladimír Kratina (Detektiv Barton / ...), Jaroslav Plesl (Císník / ...), Lukáš Vaculík (Marian), Michal Dlouhý (Filip / ...), Barbora Poláková (Lucie)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění - než si s něčím poradíme, je to jinak. Dvanáct televizních filmů o důležitých věcech života. Mimo jiné na téma: Kariéra, nebo mateřství? Jak přežít stárnutí? Lze být prostitutkou na chvíli a nezničit si život? Co je víc než krása a sláva? Co dělat, když mě miluje můj otec? Je euthanasie přijatelná?
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski