Seriál
The Shield - Policejní odznak

Seriál The Shield - Policejní odznak
  Trailer   k filmu The Shield - Policejní odznak
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

V nejhorším policejním okrsku v L. A. šéfuje drsný Vic Mackey, velitel jednotky proti gangům. Ve světě, kde neplatí hranice mezi dobrem a zlem, se řídí vlastními pravidly a neváhá se zločinci obchodovat a zároveň je podrazit. Nový kapitán Aceveda chce situaci změnit, ale brzy zjistí, že proti němu stojí skupina zkorumpovaných, ale výkonných policistů, bez jejichž pomoci se neobejde.

Originálny názov:

The Shield

Žáner: Krimi, Dráma, Thriller
Hrajú: Michael Chiklis (detektiv Vic Mackey), Catherine Dentová (úředník Danni Sofer), Walton Goggins (detektiv Shane Vendrell), Michael Jace (Officer Julien Lowe), Jay Karnes (detektiv Holland Wagenbach), Benito Martinez (Kapitán David Aceveda)
Krajina: USA
Rok výroby: 2002-2008
Hodnocenie: 86 %
Vysielané na: AXN Black
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina