Seriál
Tridsať prípadov majora Zemana

Seriál Tridsať prípadov majora Zemana
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Hlavní postavou seriálu je schopný příslušník SNB Jan Zeman, který se postupně vypracuje z řadového čekatele na náčelníka pražské kriminálky v hodnosti majora a jde si neústupně za svým cílem. V každém dílu se řeší jiný kriminálni případ a jiný rok spáchaných zločinů.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: Jiří Sequens
Hrajú: Vladimír Brabec (Jan Zeman), Vladimír Ráž (MUDr. Veselý), Josef Větrovec, Ladislav Mrkvička (Lt. Stejskal), Miloš Willig (Col. Kalina), František Němec (Zitný)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1980
Hodnocenie: 69 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська