Sledovať seriál Ulica online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Ulica online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1398 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Ulica
  Sledovať Ulica online
Žáner:
Rodinný
Réžia:
Dušan Klein, Martin Kopp, Dan Wlodarczyk, Jiří Andrle, Stanislav Sládeček, Ondřej Kepka
Hrajú:
Ilona Svobodová (Jitka Farská), Adrian Jastraban (Bedrich Liska), Patricie Solaříková (Tereza Jordánová), Dan Brown (Henry Rettig), Jaroslava Obermaierová (Vilma Nyklová), Václav Svoboda (Lumír Nykl)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál. Budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další.
Hodnocenie:
51 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski