Sledovať seriál Wolffův revír online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Wolffův revír
  Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Krimi
Réžia:
Michael Lähn
Hrajú:
Jürgen Heinrich (Andreas Wolff), Klaus Pönitz (Günther Sawatzki), Gerd Wameling (Dr. Peter Fried), Nadine Seiffert (Verena Wolff), Ursela Monnová (Doris Werner), Lena Stolzeová (Monika Teurich)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1992
Popis:
Komisař Wolff se snaží v rušném Berlíně dopadnout a potrestat co nejvíce zločinců. Využívá k tomu svůj šarm i smysl pro humor...

Kriminální seriál, který se pohybuje mezi rutinní všedností a zvláštností každého jednotlivého případu a v němž se případy vyšetřují a objasňují s pomocí lidského a často psychologického jemnocitu a menšího fyzického nasazení. V centru dění stojí komisař Andreas Wolff, angažovaný čtyřicátník s rozumem, srdcem a citem pro oběti a pachatele, pro něhož je spravedlnost někdy důležitější než zákon. Při řešení případů v hlavním městě Berlíně Wolffa účinně podporují jeho spolupracovníci. Kolega Günther Sawatzki je Wolffovou pravou rukou a často mu pomáhá z nebezpečných situací.
Hodnocenie:
42 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski