Sledovať Komisár Rex online

Prehrajte si Komisár Rex online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 105 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1326 titulmi v cene!
Komisár Rex
  Sledovať Komisár Rex online
Žáner:
Akční, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Hans Werner
Hrajú:
Gedeon Burkhard (Alexander Brandtner), Heinz Weixelbraun (Christian Böck), Martin Weinek (Fritz Kunz), Gerhard Zemann (Dr. Leo Graf), Victor Schefé (Kurt Schima), Stefan Matousch (Dr. Clemens)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Nejlepší přítel policisty.

Nad Viedňou je spln mesiaca a idylické mesto na Dunaji sa mení na hororovú kulisu. Masový vrah si vyhliadol ďalšiu obeť. Na cintoríne je nájdené telo mladej ženy, ktorej šialenec ostrihal vlasy. Vrah sa mestom zakráda výhradne za splnu a komisár Brandtner sa pokúša obsadiť všetky cintoríny hliadkami. Aj on s Rexom nastupuje na nočnú stráž nad hrobmi. Všetko je ale márne - vrah si tentokrát vyberá odľahlé miesto vo Viedenskom lese...
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski