Zoznam televíznych staníc | Al Jazeera

Al Jazeera online

Al Jazeera je arabská stanica, ktorá vysiela v anglickom jazyku. Kanál vysiela okrem správ tiež dokumenty, živé diskusie, informácie zo sveta športu, techniky a obchodu a ďalšie.

Lepšia.TV Vám ponúka vysielanie kanálu Al Jazeera a všetkých 117 staníc u nás online. Pretáčajte rôzne programy až 7 dní spätne a bavte sa s televíziou online.
Sledujte Al Jazeera a všetkých 117 staníc (81 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1199 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 117 televíznych staníc vrátane 81 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1199 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko