Al Jazeera Al Jazeera Al Jazeera Al Jazeera
Al Jazeera je arabská stanica, ktorá vysiela v anglickom jazyku. Kanál vysiela okrem správ tiež dokumenty, živé diskusie, informácie zo sveta športu, techniky a obchodu a ďalšie.

Lepšia.TV Vám ponúka vysielanie kanálu Al Jazeera a všetkých 135 staníc u nás online. Pretáčajte rôzne programy 7 dní spätne a bavte sa s televíziou online.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 268 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina