Eurosport 2 Eurosport 2 Eurosport 2 Eurosport 2
Eurosport 2 prináša bohatý doplnkový športový obsah, zahŕňajúci menšie udalosti a turnaje. V pravidelnom vysielaní sa objavujú aj športové magazíny, dokumenty a reportáže, ktoré divákom poskytujú hlbší pohľad do fascinujúceho sveta športu a jeho významných osobností. Stanica je obzvlášť zameraná na špecifické športy, vrátane zimných športov, vodných aktivít, snookeru, lakrosu, krikete a rôznych motoristických závodov.

Spoločne s Lepšia.TV a kanálom Eurosport 2 máte možnosť si plne vychutnať svoje obľúbené športové podujatia kedykoľvek a kdekoľvek. Sledujte ich pohodlne naživo alebo až 7 dní spätne po ich odvysielaní a nechajte sa naplno vtiahnuť do športového diania.

Zvukové stopy: čeština, angličtina, maďarčina
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 263 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina