Hobby TV je nový lifestylový televízny kanál so zameraním predovšetkým na hobby, architektúru, interiérový dizajn alebo záhradu. Na svoje si prídu aj fanúšikovia varenie, módy či kultúry. Stanica Hobby TV ponúka kutilské programy, ktoré ponúkajú inšpiráciu zo všetkých kútov sveta. Od drobných interiérových úprav, kreatívnych nápadov až po budovanie novostavieb. Milovníkov záhrad zaujme program Krásna záhrada Charlieho Albona.

Nestihli ste svoj obľúbený program v televízii naživo? Pozrite sa na neho v pokoji znovu 7 dní po jeho odvysielaní vďaka Lepšia.TV. Objavte skvelé funkcie, ktoré Lepšia.TV ponúka, napríklad nahrávanie, pretáčanie, stopovanie relácií ai. Neobmedzujte svoje sledovanie iba na televíziu, pustite si svoje online vysielanie v akomkoľvek inom zariadení, v ktorom je dostupné internetové pripojenie.
Sledujte Hobby TV a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1316 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1316 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko