M1 je 24 hodinová spravodajská stanica vysielajúca po celý deň spravodajstvo a publicistiku. Ráno vysiela rannej show, cez deň vysiela spravodajstvo každých 7 minút a v podvečer rôzne magazíny a debatné relácie. V nočných hodinách vysiela spravodajstvo v cudzích jazykoch (angličtina, nemčina, čínština, ruština) a o polnoci maďarskú hymnu. Sledujte TV relácie stanice M1 online. Lepšia.TV Vám prináša online televíziu, živé vysielanie a veľa skvelých funkcií. Môžete sledovať M1 naživo alebo si svoje obľúbené relácie prehrávať spätne. Lepšia.TV totiž ponúka kompletný archív so 7 denným spätným prezretím. K svojmu sledovaniu TV môžete tiež využiť akékoľvek Android zariadenie s pripojením na internet alebo klasickú televíziu, výber je len na Vás. Majte TV vysielanie vždy pri sebe a už Vám nič neunikne!
Sledujte online všetkých 103 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1234 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 103 televíznych staníc vrátane 57 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1234 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski