M1 M1 M1 M1
M1 je 24 hodinová spravodajská stanica vysielajúca po celý deň spravodajstvo a publicistiku. Ráno vysiela rannej show, cez deň vysiela spravodajstvo každých 7 minút a v podvečer rôzne magazíny a debatné relácie. V nočných hodinách vysiela spravodajstvo v cudzích jazykoch (angličtina, nemčina, čínština, ruština) a o polnoci maďarskú hymnu.

Sledujte TV relácie stanice M1 online. Lepšia.TV Vám prináša online televíziu, živé vysielanie a veľa skvelých funkcií. Môžete sledovať M1 naživo alebo si svoje obľúbené relácie prehrávať spätne. Lepšia.TV totiž ponúka kompletný archív so 7 denným spätným prezretím. K svojmu sledovaniu TV môžete tiež využiť akékoľvek Android zariadenie s pripojením na internet alebo klasickú televíziu, výber je len na Vás. Majte TV vysielanie vždy pri sebe a už Vám nič neunikne!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 268 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina