M2 je kanál určený pre deti a mládež. Od 5:00 do 20:15 funguje ako M2 a vysiela programy pre deti z vlastnej i zahraničnej produkcie. Medzi 20:15 a 5:00 sa mení na M2 Petőfi TV a vysiela programy pre mládež.

Vládnite všetkým programom! Lepšia.TV ponúka sledovanie TV relácií stanice M2 naživo online alebo 7 dní spätne. Ak nestihnete živý prenos M2, to vôbec nevadí. Nájdete ho v Lepšia.TV archíve, ktorý máte dostupný. Pozerajte sa na akýkoľvek obsah stanice M2 cez akékoľvek zariadenie, napríklad na mobile či tablete. Len s Lepšia.TV ovládnete svoju online televíziu na maximum.
Sledujte M2 a všetkých 107 staníc (67 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1307 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 107 televíznych staníc vrátane 67 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1307 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko