Music Box Music Box Music Box Music Box
Interaktívna televízna stanica, ktorej program určujú priamo diváci svojím hlasovaním prostredníctvom mobilného telefónu.

Lepšia.TV ponúka stanici Music Box online naživo alebo 7 dní spätne po odvysielaní. Sledujte hudobné klipy live alebo pozrite kompletný archív Lepšia.TV. Využite na počúvanie hudby mobilný telefón, počítač, tablet alebo televízii. Na sledovanie videoklipov a počúvanie štýlové hudby Vám stačí iba internetové pripojenie a aplikácie Lepšia.TV.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 111 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina