Zoznam televíznych staníc | Retro Music

Retro Music online

Retro Music je český hudobný televízny kanál. Vysiela najväčšie hity a hudobné informácie z 60. až 90. rokov 20. storočia. Hudobná stanica RETRO MUSIC vysiela nepretržitý prídel skvelé muziky. Je určená divákom vo veku 35 rokov a vyššie, ale nie je to podmienkou.

Lepšia.TV prináša live vysielanie do vašej obývačky. Sledujte stanicu Retro Music naživo online alebo si svoju obľúbenú hudbu prehrajte 7 dní spätne. Pretáčajte, stopujte alebo si nahrávajte svoju obľúbenú hudbu a pustite až v správnej chvíli. S Lepšia.TV môžete počúvať hudbu a sledovať videoklipy na televízii, mobile, tablete aj počítači kedykoľvek naživo online alebo spätne. Rozbehnite to so stanicou Retro Music.
Sledujte Retro Music a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1316 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1316 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko