Retro Music Retro Music Retro Music Retro Music
Retro Music je český hudobný televízny kanál. Vysiela najväčšie hity a hudobné informácie z 60. až 90. rokov 20. storočia. Hudobná stanica RETRO MUSIC vysiela nepretržitý prídel skvelé muziky. Je určená divákom vo veku 35 rokov a vyššie, ale nie je to podmienkou.

Lepšia.TV prináša live vysielanie do vašej obývačky. Sledujte stanicu Retro Music naživo online alebo si svoju obľúbenú hudbu prehrajte 7 dní spätne. Pretáčajte, stopujte alebo si nahrávajte svoju obľúbenú hudbu a pustite až v správnej chvíli. S Lepšia.TV môžete počúvať hudbu a sledovať videoklipy na televízii, mobile, tablete aj počítači kedykoľvek naživo online alebo spätne. Rozbehnite to so stanicou Retro Music.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 301 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina