Retro Music je český hudební televizní kanál. Vysílá největší hity a hudební informace z 60. až 90. let 20. století. Hudební stanice RETRO MUSIC vysílá nepřetržitý příděl skvělé muziky. Je určená divákům ve věku 35 let a výše, ale není to podmínkou. Lepšia.TV přináší live vysílání do vašeho obýváku. Sledujte stanici Retro Music živě online nebo si svou oblíbenou hudbu přehrajte až 7 dní zpětně. Přetáčejte, stopujte nebo si nahrávejte svou oblíbenou hudbu a pusťte až ve správné chvíli. S Lepšia.TV můžete poslouchat hudbu a sledovat videoklipy na televizi, mobilu, tabletu i počítači kdykoliv živě online nebo zpětně. Rozjeďte to se stanicí Retro Music.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1206 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1206 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski