Sledovať Alica v krajine zázrakov online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Alica v krajine zázrakov
  Trailer k filmu Alica v krajine zázrakov   Sledovať 1348 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Tim Burton
Hrajú:
Johnny Depp (Kloboučník), Mia Wasikowská (Alice), Helena Bonham Carterová (Iracebeth, srdcová královna), Anne Hathawayová (Mirana, bílá královna), Crispin Glover (Ilosovic Stayne, srdcový kluk), Matt Lucas (Tydlidýn a Tydlidum)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Alica má už 19 rokov a vracia sa do tajomného sveta, ktorý prvýkrát navštívila ešte ako dieťa. Znovu stretáva svojich starých priateľov: Bieleho králika, Fidlyho a Tidlyho, Plcha, Húseničiara, mačku Škľabku a samozrejme Klobučníka. Alica podstupuje túto fantastickú cestu, aby našla svoj pravý osud a aby pomohla ukončiť teror Srdcovej kráľovnej.
Hodnocenie:
66 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko