Sledovať Alenka v říši divů online

Prehrajte si Alenka v říši divů online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Alenka v říši divů
  Trailer k filmu Alenka v říši divů   Sledovať Alenka v říši divů online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Tim Burton
Hrajú:
Johnny Depp (Kloboučník), Mia Wasikowská (Alice), Helena Bonham Carterová (Iracebeth, srdcová královna), Anne Hathawayová (Mirana, bílá královna), Crispin Glover (Ilosovic Stayne, srdcový kluk), Matt Lucas (Tydlidýn a Tydlidum)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Alica má už 19 rokov a vracia sa do tajomného sveta, ktorý prvýkrát navštívila ešte ako dieťa. Znovu stretáva svojich starých priateľov: Bieleho králika, Fidlyho a Tidlyho, Plcha, Húseničiara, mačku Škľabku a samozrejme Klobučníka. Alica podstupuje túto fantastickú cestu, aby našla svoj pravý osud a aby pomohla ukončiť teror Srdcovej kráľovnej.
Hodnocenie:
66 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski