Emil a detektivové

Sledovať
Emil a detektivové
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Predstavte si chaos...
Emil klope na dvere puberty a jeho otcovi to veľmi nejde. Najprv ich opustí matka, potom stratí otec prácu a aby im nebolo príliš veselo, otec po autonehode príde o kus zdravia a vodičský preukaz. Emil potrebuje relax a tak ho otec posiela k známej na pár dní do Berlína. Ale to by Emil nemohol byť v takej kaši, aby ho aj na tejto ceste neokradli o všetky úspory. Tentokrát však zlodej nebude mať ľahký život. Emilovi totiž prichádza na pomoc Pony jej detský gang. Zlodeja musia chytiť čím skôr... Film bol ocenený na medzinárodných filmových festivaloch, medzi najvyššie patria: GERA 2001 - najlepší detský film a najlepšia herečka, San Francisco - najlepší detský film u divákov, Bavarian Film Prize 2002 - najlepší scenár, Antwerpy 2002 - cena tolerancie flámskej komunity, Vancouver 2002 - Professional Jury Award...

Žáner: Dobrodružný, Komédia, Krimi, Deťom, Rodinný
Réžia: Franziska Buch
Hrajú: Tobias Retzlaff (Emil Tischbein), Anja Sommavillaová (Pony Hütchenová), Jürgen Vogel (Max Grundeis), Maria Schraderová (Pastorin Hummelová), Kai Wiesinger (Knut Tischbein), Tim Hansen (Krumbiegel)
Scénár: Erich Kästner, Franziska Buch
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 60 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko