Sledovať Příšerky s.r.o. online

Prehrajte si Příšerky s.r.o. online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Příšerky s.r.o.
  Trailer k filmu Příšerky s.r.o.   Sledovať Příšerky s.r.o. online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Pete Docter, David Silverman, Lee Unkrich
Hrajú:
John Goodman (James P. Sulley Sullivan (hlas)), Billy Crystal (Mike Wazowski (hlas)), Mary Gibbs (Boo (hlas)), Steve Buscemi (Randall Boggs (hlas)), James Coburn (Henry J. Waternoose (hlas)), Jennifer Tillyová (Latina (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Všetky deti na svete vedia, že keď ich rodičia uložia do postieľok, zhasnú svetlo a zavrú za sebou dvere, vynoria sa príšerky...

Dej príbehu sa odohráva v rozkvitajúcom meste Monstropolis, kde žijú strašidlá všetkých tvarov a veľkostí. Hlavnými hrdinami sú vysoká zelenomodrá príšerka s rohami menom Sulley a jeho najlepší jednooký kamarát Mike Wazowski. Obaja pracujú v najväčšej utajenej továrni, Sulley je šéfom na strašenie detí a Mike jeho nadšeným asistentom. Jedného večera však Sulley zistí, že dvere, ktorými strašidlá vychádzajú z fabriky do ľudského sveta, zostali pootvorené. Cez ne sa k nim dostalo malé dievčatko. Napriek tomu, že príšerky majú kontakt s ľuďmi prísne zakázaný, sa Sulley a Mike rozhodnú malej Boo pomôcť. Prezlečú ju za strašidlo a pokúsia sa ju
Hodnocenie:
81 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski