Sledovať
Fantastický pan Lišák
online

Fantastický pan Lišák
  Trailer   k filmu Fantastický pan Lišák
Prehrajte si Fantastický pan Lišák online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 140 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Pan Lišák je čiperný zloděj kuřat, nicméně když začne přituhovat, dává se raději na dráhu spořádaného novináře a najde si se ženou nové bydlení. Jenže s krizí středního věku začíná svými výpady do okolních kurníků opět sužovat místní farmáře. A ti si to nenechají líbit. Adaptace knížky Roalda Dahla, autora Karlíka a továrny na čokoládu, si zachovává zlověstné podtóny předlohy a režisér Wes Anderson dodává svou obvyklou směs naivnosti s melancholií. Výsledkem je moderní bajka, místy upovídaná tak, až se dospělým zatočí hlava, jindy hýřící vodopádem gagů, ze kterých se zas hlava zatočí dětem. Ojedinělá kombinace staré animační techniky s počítači utváří podmanivý vizuální hybrid mezi South Parkem a snímky od Pixaru.

Originálny názov:

Fantastic Mr. Fox

Réžia: Wes Anderson
Hrajú: George Clooney (pan Fox (hlas)), Meryl Streepová (paní Foxová (hlas)), Jason Schwartzman (Ash (hlas)), Bill Murray (Badger (hlas)), Wallace Wolodarsky (Kylie (hlas)), Eric Chase Anderson (Kristofferson (hlas))
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 19.11.2023 09:21
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina