Film
Vlk z Wall Street

Film Vlk z Wall Street
  Trailer  k filmu Vlk z Wall Street
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Vlk z Wall Street

Viac peňazí nie je nikdy dosť.
Burzový maklér z Wall Street Jordan Belfort dokázal niekedy zarobiť aj 12 miliónov dolárov za 3 minúty a tieto peniaze si dokázal náležite užiť. Obrovské množstvá kokaínu a rôzne excesy patrili k povinnej výbave jeho večierkov, ale ako to už chodí, po veľkom žúre prichádza veľká opica. V jeho prípade má podobu FBI, ktorá ho chce dostať za mreže a mnohých ďalších, ktorí sa mu chcú pomstiť.

Originálny názov:

The Wolf of Wall Street

Réžia: Martin Scorsese
Hrajú: Leonardo DiCaprio (Jordan Belfort), Jonah Hill (Donnie Azoff), Margot Robbie (Naomi Lapagliaová), Matthew McConaughey (Mark Hanna), Kyle Chandler (agent Patrick Denham), Rob Reiner (Max Belfort)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 82 %
Vysielané na: Filmbox

Recenzie filmu Vlk z Wall Street:

Popravdě jsem při tom hodnocení čekal, že si to udrží konzistentní úroveň naznačenou liliputány. Bohužel, ale stejně je to neuvěřitelná prdel. Jenom se bojím, že když Leo nedostal Oscara za tohle, tak už ho nedostane nikdy.
80% Raziel_cz
No viděl jsem příběh pochybného chlápka, který toho chtěl moc, viděl jsem kozy Margot Robbie, ale co dál?
60% Taan
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina