Sledovať film
Vlk z Wall Street
online

Film Vlk z Wall Street
  Trailer k filmu Vlk z Wall Street Trailer
Prehrajte si film Vlk z Wall Street HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 167 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Viac peňazí nie je nikdy dosť.
Burzový maklér z Wall Street Jordan Belfort dokázal niekedy zarobiť aj 12 miliónov dolárov za 3 minúty a tieto peniaze si dokázal náležite užiť. Obrovské množstvá kokaínu a rôzne excesy patrili k povinnej výbave jeho večierkov, ale ako to už chodí, po veľkom žúre prichádza veľká opica. V jeho prípade má podobu FBI, ktorá ho chce dostať za mreže a mnohých ďalších, ktorí sa mu chcú pomstiť.

Originálny názov:

The Wolf of Wall Street

Réžia: Martin Scorsese
Hrajú: Leonardo DiCaprio (Jordan Belfort), Jonah Hill (Donnie Azoff), Margot Robbie (Naomi Lapagliaová), Matthew McConaughey (Mark Hanna), Kyle Chandler (agent Patrick Denham), Rob Reiner (Max Belfort)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 80 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 2.9.2023 21:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська